Hakkımızda


1957 yılında ASLAN RUSO Koll. Şti. olarak kurulan firmamızın, ana konusu pantograf makineleri ile kalıp oyma işleri ve gravür çalışmaları ile sınırlıydı. Zamanla, gelişen ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda, çalışma alanlarımızı geliştirdik. Gelişmenin doğrultusunda, plaket, rozet, anahtarlık, tabela, çelik, zımba, klişe, otel malzemeleri, cephe tabelaları, bankalar için soğuk damga mühürleri, kupa, özel tasarım ödüller ve gelen talepler doğrultusunda, firmamız bünyesinde imal edebileceğimiz diğer özel ürünler imalatlarına başladık.

Firmamızda üretim aşamasında her türlü malzeme en uygun şekilde ürünlerimizde kullanılmaktadır. Alüminyum, pirinç, gümüş, zamak, akrilik, polyester, cam, paslanmaz ve ahşap, en kaliteli işçilikle çeşitli ürünlerimizde işlenerek farklı tasarımlara dönüşmektedir. Lazer, sıcak baskı ve UV makinelerimizle genişlettiğimiz makine parkurumuzla müşterilerimizden gelen tüm talepleri en hızlı ve kaliteli şekilde üretmekteyiz. 

HAKKIMIZDA

1957 yılında ASLAN RUSO Koll. Şti. olarak kurulan firmamızın, ana konusu pantograf makineleri ile kalıp oyma işleri ve gravür çalışmaları ile sınırlıydı. Zamanla, gelişen ülkemizin ihtiyaçl

Devamı...

NELER YAPARIZ

ABONELİK

İLETİŞİM

home Yüksekkaldırım Cad. 25/ C Karaköy İstanbul/Türkiye

phone +90 (0212) 249 54 58

vedat@aslanruso.com.tr